Apie mus

Dažasvydis Kaune profesionalai

dažasvydžio profesionalai

„Dažasvydis Kaune" komanda susidarė, sujungus 2 dažasvydžio sporto klubus „Omega extreme" ir „Grizliai Plius". Tai vieni seniausių dažasvydžio sporto klubų Lietuvoje. P susijungimo tapome labai daug patirties sukaupusia komanda, kuri gali pasiūlyti, plačiausią ir kokybiškiausią paslaugų pasirinkimą Lietuvoje.

„Dažasvydis Kaune" komanda gali jums pasiūlyti net tris skirtingas dažasvydžio kryptis: sportinis dažasvydis, taktinis dažasvydis ir pramoginis dažasvydis. Kad ir ką pasirinktumėte, visus žaidimus prižiūri, labai patyrę kvalifikuoti instruktoriai, kurių patirtis užtikrina gerai praleistą laiką ir saugų žaidimą.

kviečiame išbandyti

kodėl dažasvydis?

DAUG AZARTO

Dažasvydis dažnai įtraukia ir nepaleidžia. Su gydytoju ar vaistininku tartis nereikia – tiesiog mėgaukitės!

DAUG JUDESIO

Dažasvydis yra labai dinamiškas ir smagus sportas. Specialaus pasiruošimo nereikia, bet veiksmo bus!

DAUG ĮSPŪDŽIŲ

Nepaisant amžiaus lyties ar dar kažko – dažasvydis nepalieka abejingų. Kviečiame išbandyti jau dabar!

DAUG LAISVĖS

Nuo taktikos iki vietos neribotai improvizacijai. Tai sportas, kuriame galite atrasti ir realizuoti save!

geros emocijos tiesiog garantuotos! 

Dažasvydžiu susidomėjau visiškai atsitiktinai. Šventėme vienos draugės mergvakarį ir ieškojome kažkokios išskirtinės pramogos. Taip patiko, kad grįžtu su skirtingais draugais vėl ir vėl. Labai rekomenduoju.

Inga

Man įvertinti šį užsiėmimą jau yra sunku, nes tai tapo svarbiu hobiu ir kurį laiką buvome taip pasinėrę į dažasvydį, jog vykdėme veiklą tarptautiniu mastu. Mielai kviečiu išbandyti ir pasimokyti iš geriausių.

Dainius

Man dažasvydis yra kur kas daugiau nei verslas. Tai tikra gyvenimo aistra, o žmonės sako, kad galėčiau valandš valandas apie tai pasakoti. Kalbos kalbomis, o jus kviečiu išbandyti!

Mantas

mūšių akimirkos